Biz Kimiz & Uzmanlık Alanlarımız

Bilge Tasarım; 1991 yılında mobilya ve dekorasyon sektörü ile tanışmış ve o yıldan bu yana sektörün çalışma mantığını bilen, eksikliklerini ve artılarını tespit edebilen, tüm gelişmelerini takip eden ve sisteme uygun olanlarını seçip, uygulayabilen, mevcut yapıyı geliştirecek çözümler üreten, ihtiyaç belirleyen, sistemi kurup takip eden ve sonuca götüren bir anlayışla sektöre farklı bir bakış açısı getirecek bir yapıya sahiptir.

25 yıllık tecrübe ile mobilyaları farklı bir boyutta müşteri memnuniyetine sunmayı ilke edinmiş, kaliteyi değer advetmiş, kurumsal bir kimlikle sektöre başka bir yerden merhaba demeyi hedeflemiştir.

Marka bağımsız olarak projelerde mekanlar için en uygun ürün seçimi, güvenilir tedarikçiler ile ürün ve servis kalitesini en üst seviyeye taşımayı görev bilmiştir.

Yapı firmaları, mimari gruplar, proje firmaları ve dekorasyon konusunda çalışan tüm gruplar dahil olmak üzere, pek tabii son kullanıcılar için de bilinçli ve uygun mobilya ve malzeme seçimlerini yapmak, renk, kalite, fiyat konusunda en avantajlıyı bulmak ve servis hizmetini sunmak, projelerde uygun ergonomik tasarımlarını yapmak, proje üretim takibini yapmak adına kurulmuş bir firmadır. Proje sahiplerine ilk aşamadan itibaren gerçek yaklaşımlar için yanlış ve maliyetli seçimleri önlemek adına bilgi vermek ve alternatifler sunarak ürünlere ilişkin kapsamlı tasarımlar sunmaktadır.

Bilge Tasarım, mobilya sektörüne hakim bir yapı içermektedir. Alternatif renk ve ürünleri, uygun fiyatlı, güçlü tedarikçilerden hızlı ve kaliteli tedarik edebilmektedir. Üretim proseslerini bilmekte ve tüm proseslerde kalite kontrolörlüğünü yapabilmektedir.

Mobilya ve dekorasyon sektöründeki tüm gelişmeleri yakından takip etmekte ve güncel bilgileri hizmetlerine dahil edebilmektedir.

Mobilyadaki moda renk ve ürünler konusunda müşterilerini sürekli haberdar eden bir yapıya sahiptir.

WEB DESIGN SERVICES

Tasarım

Uzmanlarımız etüdü yapılan mekan için, sizin de zevkiniz doğrultusunda fonksiyonel ve estetik tasarımlar sunar.

GRAPHIC DESIGN

Proje

Tasarımı gerçekleştirilen ürün ve çözümler, ekonomik beklentileriniz doğrultusunda projelendirilir.

SEO SERVICES

Montaj

İmal edilen ürünlerin montajı, nitelikli personelimiz tarafından iş planı çerçevesinde gerçekleştirilir.

MARKETING

İmalat

Son imalat teknolojisi kullanılarak projelendirilmiş olan ürün veya fikrin üretimini üstleniyoruz.

Çözümlerimiz

  • Tasarım
  • Proje
  • İmalat
  • Montaj
  • Etüd

Çözümlerimiz

etüd

tasarım

imalat

kalite kontrol

İletişim

Sormak istediğiniz sorular mı var?

YUKARI